Студійні сабвуфери необхідні для виведення низькочастотного діапазону звуку. Вони не є самостійним типом обладнання і працюють разом зі студійної мониторной стереосистемою. Як правило, студійні сабвуфери і монітори виробляють одні й ті ж компанії, тому техніка виконана в єдиному стилі.
Особливості вибору студійних сабвуферів h2>
За конструктивними особливостями студійний варіант сабвуфера практично нічим не відрізняється від побутового. Така апаратура є конструкцією закритого типу з вбудованим підсилювачем потужністю від 150 ср.
Важливе правило - підібрати підходящий студійний сабвуфер по потужності, що не повинна надто відрізнятися від потужності самих моніторів. В залежно від моделі та виробника можуть застосовуватися особливі технології, наприклад:
- хвилевід;
- фазоинвертор;
- спеціальні матеріали для низькочастотних динаміків;
- вбудований кросовер
Деякі студійні сабвуфери обладнуються Футсвітч, щоб оперативно перевести апарат в режим роботи байпаса або просто відключити. Така опція стане в нагоді при мастерингу і зведенні звуку. Вона дозволить прослухати вибрані партії без впливу на них низьких частот.
При виборі важливо звернути увагу на спосіб підключення обладнання. Як правило, використовуються роз'єми типу XLR і ¼-дюймовий Jack. Рідше зустрічаються варіанти підключення за допомогою небалансних RCA.
Також є принциповим наявність регулювань на корпусі апарату. Так, більшість моделей забезпечується регулятором гучності і кнопками з зазначенням режимів звучання в залежно від типу приміщення. Зустрічаються і варіанти зі вбудованими фільтрами і регуляторами чутливості. Додаткові опції впливають на вартість студійних сабвуферів.
При підборі потрібно врахувати і сценарій використання. Для роботи в рамках студії підійдуть одні моделі, а на концертах - інші. Виробники акустики зазвичай вказують в специфікаціях до конкретної моделі, для якого саме сценарію застосування вона рекомендована.
Важливим параметром, що впливає на якість баса, вважається діапазон частот. Велика частина сабвуферів підтримує діапазон в межах 35-155 Гц.
Якість виходить звуку також може залежати від матеріалу корпусу. Оптимальний варіант - моделі з дерев'яними або литими корпусами, проте все залежить від особистих переваг і бюджету.
На сайті нашого інтернет-гіпермаркету ви зможете знайти необхідне студійне обладнання з доставкою по Україні. За всім додатковим питанням звертайтеся до нашим консультантам - вони допоможуть з вибором і дадуть відповідь на ваші питання.